Postaw na sprawdzone rozwiązania

Wypełnij
formularz

i sprzedaj nieruchomość.

Szybko i w dobrej cenie skupujemy domy, mieszkania i działki.
Odkupimy również garaż oraz udziały w nieruchomościach.

Szybka sprzedaż za gotówkę

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon

  Położenie

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia

  Inne informacje (opcjonalne)


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  Szybki skup mieszkań
  Skupujemy mieszkania w całym kraju

  +48 799 350 488

  Skup mieszkań zadłużonych i do remontu, płacimy gotówką lub przelewem na konto

  Myślisz o sprzedaży swojego mieszkania? A może odziedziczyłeś drugie mieszkanie, ale wymaga ono remontu? Nie jesteś pewien czy uda Ci się samodzielna sprzedaż w dobrej cenie? Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług biura nieruchomości? Zanim to zrobisz, sprawdź ile może Ci zapłacić skup mieszkań cały kraj.

  Na czym polega skup mieszkań za gotówkę?

  Sprzedajesz mieszkanie bez pośredników

  Nie musisz korzystać z usług biur nieruchomości, które od każdej transakcji pobierają kilka procent prowizji, uszczuplając w ten sposób Twój zarobek.

  Unikasz czasochłonnych prezentacji

  Zanim sprzedasz mieszkanie na wolnym rynku, odbędziesz kilkanaście, a czasami kilkadziesiąt prezentacji. Nam wystarczy tylko raz pokazać mieszkanie i podejmiemy decyzję.

  Płacimy gotówką, bez kredytów

  Sprzedaż mieszkania klientowi kredytowemu wiąże się z długim procesem bankowym i ryzykiem, że kredyt nie zostanie udzielony. My kupujemy mieszkania za gotówkę.

  Skup mieszkań to bogata i ciekawa oferta dla wymagających
  Mieszkania mogą mieć różne problemy. Jedne mogą wymagać dużego i kosztownego remontu, inne są obciążone długami właścicieli – np. kredytem hipotecznym, z kolei jeszcze inne to mieszkania z lokatorami, którzy nie płacą czynszu i ani myślą wyprowadzić się. Co w takich sytuacjach począć? Czy jest szansa na oddłużanie lub sprzedaż w dobrej cenie mieszkania do kapitalnego remontu? Czy trafi się klient na mieszkanie z dzikim lokatorem? Oczywiście że tak – sprawdź nas!

  Skup mieszkań z długami

  Skupujemy mieszkania zadłużone w spółdzielniach, z zajętymi hipotekami i pod zastaw pożyczek prywatnych. Naszym klientom oferujemy skuteczne oddłużanie i pozbycie się wszystkich problemów finansowych.

  Skup mieszkań po pożarze

  Mieszkania strawione przez ogień i wymagające gruntownego remontu również skupujemy. Robimy to w korzystnej cenie i szybkim terminie. Skontaktuj się z nami i zapytaj o bezpłatną wycenę swojego mieszkania – niezobowiązująco.

  Skup mieszkań po zalaniu

  Twoje mieszkanie zostało zalane przez sąsiada z góry? To argument za tym by go sprzedać. Zrób to szybko i w dobrej cenie, nie tracąc czasu na prezentacje. Prowadzimy skup mieszkań po powodziach na terenie całej Polski. .

  Skup mieszkań z lokatorem

  Wynajmowałeś mieszkanie, umowa dobiegła końca, a lokator nie chce się wyprowadzić? Szukasz skutecznej pomocy? Zgłoś się do nas. Odkupimy Twoje mieszkanie z lokatorem w atrakcyjnej cenie, uwalniając Cię od problemu.

  Skup mieszkań w każdym mieście, na terenie całego kraju

  Niezależnie z jakiego miasta pochodzisz, czy jest to duże miasto wojewódzkie czy mała wieś, każdego klienta traktujemy tak samo. Chcąc sprzedać swoje mieszkanie, ustalasz z nami pasujący Ci termin obejrzenia go. W umówionym czasie na miejsce przyjedzie nasz pracownik i dokona inspekcji. Jest ona bezpłatna i niezobowiązująca. Posłuży do przygotowania oferty cenowej na skup mieszkań. Możesz ją przyjąć lub odrzucić bez żadnych konsekwencji. Do niczego Cię ona nie obliguje. Jeśli zdecydujesz się przyjąć naszą propozycję na skup mieszkań, rozpoczniemy przygotowania do transakcji.

  Wygodny i bezpieczny skup mieszkań – formalności powierz nam

  Analiza dokumentów

  Do finalizacji transakcji konieczne jest dostarczenie dokumentów o nieruchomości – w tym akt notarialny zakup lub darowizny, a w przypadku kiedy jest to skup mieszkań z długami, również informacji bankowej, saldzie rachunku lub korespondencji od komornika.

  Umówienie spotkania u notariusza

  Skup mieszkań zawsze odbywa się w obecności osoby zaufania publicznego – notariusza w kancelarii notarialnej. Umawiamy spotkanie w kancelarii w Twoim mieście, również tej wskazanej przez Ciebie, abyś czuł się bezpiecznie w czasie transakcji.

  Podpisanie aktu notarialnego i zapłata

  Najprzyjemniejsza chwila całej współpracy to podpisanie umowy kupna – sprzedaży nieruchomości, a także wypłata wynagrodzenia. Jeśli mają Państwo takie życzenie, pieniądze możemy wypłacić gotówką do ręki u notariusza lub przelewem na konto w ciągu 24 godzin.

  Chcesz sprawdzić, czy kupimy twoje mieszkanie za gotówkę od ręki?
  Zadzwoń na infolinię

  ZADZWOŃ