Postaw na sprawdzone rozwiązania

Wypełnij
formularz

i sprzedaj nieruchomość.

Szybko i w dobrej cenie skupujemy domy, mieszkania i działki.
Odkupimy również garaż oraz udziały w nieruchomościach.

Szybka sprzedaż za gotówkę

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon

  Położenie

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia

  Inne informacje (opcjonalne)


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  Skup mieszkań z komornikiem

  +48 799 350 488

  Skup mieszkań z komornikiem – dlaczego to ważne?

  Komornik wszedł na Twoje mieszkanie? Otrzymujesz pisma z informacją, że jeśli do wyznaczonego terminu nie spłacisz zadłużenia, nieruchomość trafi na licytację? Czy wiesz z czym się to wiąże? Mieszkanie lub dom, w które włożyłeś mnóstwo pieniędzy i pracy może zostać zlicytowane za ułamek swojej wartości. Pieniądze z licytacji to zwykle 40 do 60 procent rynkowej wartości nieruchomości. Ta kwota po odjęciu kosztów komornika nie wystarczy na spłatę Twojego zadłużenia wobec banku. Zostaniesz bez mieszkania i nadal z kredytem, który trzeba płacić. Chcesz wiedzieć jak tego uniknąć? Oddłużanie i skup nieruchomości z komornikiem to nasza specjalizacja.

  Sprawdź kim jesteśmy

  Prowadzimy skup nieruchomości na terenie całego kraju. Działamy nieprzerwanie od wielu lat, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Naszym klientom gwarantujemy najwyższy standard usług, połączony z fachową obsługą prawną, doradztwem podatkowym i profesjonalną wyceną nieruchomości. Specjalizujemy się w trudnych transakcjach, takich jak oddłużanie i skup nieruchomości z długiem.

   

  Skup nieruchomości z komornikiem – co stanie się z Twoim długiem?

  Wyceniamy nieruchomość

  Oglądamy i sprawdzamy stan techniczny mieszkania lub domu, weryfikujemy jego lokalizację i przygotowujemy propozycję ceny, za którą możemy kupić nieruchomość.

  Sprawdzenie zadłużenia

  Jeżeli przyjmujesz naszą ofertę, musisz dostarczyć nam wszystkie dokumenty potrzebne do ustalenia stanu prawnego nieruchomości i poznania pełnego zadłużenia, które na niej ciąży.

  Akt notarialny

  Finalizacja transakcji odbywa się w kancelarii notarialnej i ma postać prawomocnego aktu notarialnego, w którym prawo własności przechodzi na nas. W zamian otrzymujesz ustalone wynagrodzenie.

  Spłata komornika

  Część wynagrodzenia za sprzedaż nieruchomości zostanie przez nas wpłacona na konto komornika, spłacając tym samym Państwa dług. Pozostała część pieniędzy zostanie wypłacona Państwu.

  Bezpieczny i legalny skup mieszkań z komornikiem

  Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że ma szansę na oddłużenie, a licytacja mieszkania wcale nie musi dojść do skutku. Brak tej wiedzy skutkuje tym, że ich długi w dalszym ciągu zostają niespłacone, a oni zostają pozbawieni swojego domu. Jest to bardzo stresująca sytuacja, która może tylko pogłębiać pozostałe problemy rodzinne, zawodowe i finansowe. Chcemy Państwu pomóc tego uniknąć. Posiadamy wieloletnie doświadczenia w takich transakcjach i dysponujemy własnym kapitałem inwestycyjnym. Pozwala nam to podejmować błyskawiczne decyzje zakupowe. W większości przypadków czas całej transakcji nie przekracza 5 dni.

  Co jest potrzebne, aby sfinalizować skup nieruchomości z komornikiem?
  Aby nasza transakcja mogła dojść do skutku, bardzo ważne jest jej właściwe przygotowanie pod względem formalno-prawnym. Do tego potrzebne będą następujące dokumenty.

  Akt własności

  Dokumenty potwierdzające że jesteś właścicielem tej nieruchomości

  Informacja o zadłużeniu

  Wydruki sald lub zestawienia płatności rat kredytów, które obciążają hipotekę

  Pisma od komornika

  Informacje wysyłane przez komornika, dotyczące warunków spłaty długu

  Chcesz sprawdzić, czy kupimy twoje mieszkanie za gotówkę od ręki?
  Zadzwoń na infolinię

  ZADZWOŃ