Najczęściej zadawane pytania

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem?

Myślisz o sprzedaży mieszkania z lokatorem? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Przerażają Cię liczne ustawy, które w większym stopniu chronią nieuczciwych najemców niż właściciela nieruchomości i jego prawo do dysponowania nią? Chętnie pomożemy Ci w tej trudnej sytuacji. Doskonale wiemy z jak wieloma problemami wiąże się posiadanie mieszkania z lokatorem, który nie płaci czynszu, rachunków za media i nie dba o Twoje mieszkanie. Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem? Zgłoś się do nas, a poprowadzimy Twoją sprawę zgodnie z prawem do szczęśliwego zakończenia.

Jak sprzedać współwłasność mieszkania?

Udziały w nieruchomości mogą być błogosławieństwem lub nie lada problemem. Szczególnie wtedy, kiedy trudno dojść do porozumienia z pozostałymi współwłaścicielami. Wówczas rozsądna wydaje się sprzedaż swoich udziałów w nieruchomości, a tym samym zakończenie problemów związanych z ich posiadaniem, utrzymywaniem nieruchomości i partycypowaniem w wydatkach, często dzielonych nie po równo. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się jak sprzedać współwłasność mieszkania, nie informując o tym pozostałych współwłaścicieli.

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Warszawie?

Warszawa to bardzo chłonny rynek nieruchomości, w którym nie brakuje chętnych na kupno mieszkania. Kluczem do sukcesu jest jednak taka sprzedaż mieszkania w stolicy, która będzie szybka i za dobrą cenę. My wiemy jak to zrobić i chętnie Ci pomożemy. Masz takie mieszkanie? Potrzebujesz pieniędzy i nie masz czasu na długą sprzedaż? Skontaktuj się z nami i umów na oględziny nieruchomości. Chętnie przedstawimy Ci naszą propozycję odkupu mieszkania.

Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Najprostszy sposób na szybką sprzedaż mieszkania to wystawienie go za cenę niższą niż rynkową. Oczywiście piszemy to tylko pół żartem. Żadnemu z właścicieli nie zależy oczywiście na tym, aby sprzedawać mieszkanie po zaniżonej cenie. Jak zatem zrobić to szybko i w atrakcyjnej cenie? To zadanie dla specjalistów z branży obrotu nieruchomościami. Wpływ na atrakcyjność mieszkania i jego ostateczną cenę ma lokalizacja, metraż oraz standard. Często zaniedbane mieszkania w prestiżowych lokalizacjach uzyskują wyższą cenę sprzedaży niż nowoczesne apartamenty budowane na przedmieściach. Koniec końców każdy przypadek jest inny i należy to rozpatrywać indywidualnie. To też możemy dla Państwa zrobić.

Jak sprzedać zadłużone mieszkanie?

Sprzedaż zadłużonego mieszkania z gruntu wydaje się trudna, jeśli nawet nie niemożliwa. W praktyce jednak wiele osób kupuje zadłużone mieszkania, upatrując w tym szansę na kupno fajnej nieruchomości w przystępnej cenie. Również posiadasz mieszkanie z długiem? Chcesz się go szybko i sprawnie pozbyć? Zależy Ci na błyskawicznej gotówce wypłaconej do ręki? Jesteśmy zatem po to, aby Ci pomóc. Prowadzimy skup mieszkań z długiem, oferując bardzo konkurencyjne ceny i szybką transakcję. Jeśli chcesz wiedzieć jak bezpiecznie sprzedać zadłużone mieszkanie, pozwól nam przedstawić sobie ofertę.

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem?

Często zgłaszają się do nas właściciele mieszkań, pytający jak sprzedać mieszkanie z lokatorem. Niestety sprawa nie zawsze jest prosta. Najlepsza opcja to ta, kiedy mieszkanie ma tylko jednego właściciela. Może on wówczas samodzielnie o nim decydować, bez zgody pozostałych współwłaścicieli. To że mieszkanie ma lokatora i jest wynajmowane, w niczym nie przeszkadza w jego sprzedaży. Co więcej, nosząc się z zamiarem sprzedaży wynajmowanego mieszkania, wcale nie trzeba o tym informować lokatora. Może się dowiedzieć dopiero podczas wizyty nowego właściciela, kiedy Ty będziesz się cieszyć pieniędzmi za jego sprzedaż.

Jak sprzedać mieszkanie z zameldowanym lokatorem?

Zameldowanie lokatora w wynajmowanym przez niego mieszkaniu jest coraz rzadszą praktyką. Niestety, sporadycznie się jednak zdarza, co w niektórych przypadkach ciągnie za sobą pewne konsekwencje. Jakie? Takiego lokatora nie można zmusić do opuszczenia mieszkania, jeśli skończy mu się umowa najmu. Mając upartego lokatora, który ani myśli się wyprowadzać i nie płaci czynszu, właściciele są patowej sytuacji. Prawo bardziej chroni nieuczciwych najemców niż właścicieli, którzy swoją ciężką pracą dorobili się nieruchomości. Co w takim przypadku? Jednak z opcji to sprzedać mieszkanie z zameldowanym lokatorem i w ten sposób uwolnić się od problemu.

Jak sprzedać udziały w nieruchomości?

Sprzedaż udziałów w nieruchomości jest realna – zarówno w przypadku mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Dziedzicząc udział w mieszkaniu, ma ono jeszcze innych współwłaścicieli. Trudno sobie wyobrazić sytuację, kiedy wszyscy z nich zechcą zamieszkać w jednym małym mieszkaniu. Z czym zatem wiąże się posiadanie udziałów? Przede wszystkim z wydatkami. Opłaty za czynsz, podatek od nieruchomości, media i nakłady na bieżące remonty. To wszystko w mniejszym lub większym stopniu obciąża budżet, nie dając żadnych możliwości zarabiania na mieszkaniu. Z tego również powodu wiele osób zastanawia się jak sprzedać udziały w nieruchomości. Czy jest to szybkie i możliwe, czy wiąże się ze sporą ilością pracy, formalności i ryzykiem? Sprzedając udziały w nieruchomości naszej firmie, zyskują Państwo gwarancję szybkiej wypłaty wynagrodzenia, również w gotówce do ręki.

Kiedy można sprzedać spadek?

Spadek można sprzedać w dowolnym momencie od jego otrzymania. Kiedy warto to zrobić? Na przykład wtedy, kiedy jego zatrzymanie może się wiązać z dodatkowymi wydatkami dla nas. Płacenie podatków od nieruchomości, czynszu, mediów. Co zrobić ze spadkiem w postaci mieszkania lub udziałów w nieruchomości? Oczywiście że tak. Czy trudno jest znaleźć chętnych na taką nieruchomość? To również może być problematyczne. Tym bardziej, im nieruchomość lub udziały wydają się mniej atrakcyjne. Na szczęście nie pozostają Państwo z tym problemem sami. Chętnie pomożemy i zaoferujemy naszą pomoc, skupując Wasz spadek. Może nim być działka, mieszkanie, dom lub udziały w nieruchomości. Zawsze staramy się płacić ceny rynkowe lub maksymalnie do nich zbliżone.
ZADZWOŃ