Postaw na sprawdzone rozwiązania

Wypełnij
formularz

i sprzedaj nieruchomość.

Szybko i w dobrej cenie skupujemy domy, mieszkania i działki.
Odkupimy również garaż oraz udziały w nieruchomościach.

Szybka sprzedaż za gotówkę

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon

  Położenie

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia

  Inne informacje (opcjonalne)


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  Skup nieruchomości
  szybka sprzedaż za gotówkę

  +48 799 350 488

  Czym są udziały w nieruchomości?

  Jest to częściowe prawo własności do nieruchomości. Właścicielem udziału w nieruchomości stajemy się zazwyczaj w postępowaniu spadkowym. Przykładem może być śmierć rodziców będących właścicielami domu. Jeśli rodzice posiadali 3 dzieci, to z urzędu dziedziczą oni po równej części domu. Swój udział mogą zachować dla siebie lub odsprzedać, bez informowania o tym pozostałych współwłaścicieli.

  Dlaczego skup udziałów spadkowych to ciekawa oferta?

  Wydawać by się mogło że odziedziczenie udziałów w nieruchomości powinno cieszyć. Niestety nie zawsze tak jest. Często wraz z udziałami otrzymujemy wiele nowych problemów. Szczególnie jeśli współwłaściciele są ze sobą skłócenie, mieszkają daleko lub nieruchomość jest w złym stanie technicznym, wymagającym dużych nakładów finansowych. Wówczas może się okazać że korzystniej będzie swój udział sprzedać, niż wchodzić w konflikt z pozostałymi osobami lub narażać się na wysokie wydatki tytułem remontów.

   

  Udziały w nieruchomości – sprzedaż krok po kroku

  Pierwszy kontakt

  Skup udziałów w nieruchomości to stała pozycja w naszej ofercie. Jest ona kierowana do osób prywatnych, jak również firm. Wielu właścicieli nie wie, że może korzystnie sprzedać swoje udziały. Jeśli chcesz sprawdzić ile możemy za nie zapłacić, skontaktuj się z nami.

  Wyceniamy udziały w nieruchomości sprzedaż

  Nasz pracownik uzgodni termin wizyty i przeprowadzi inspekcję nieruchomości, w której udziały Państwo posiadają. Następnie przedstawimy naszą propozycję cenową. Jeśli ją Państwo przyjmą, umawiamy termin wizyty u notariusza i finalizujemy transakcję.

  Wypłata za kupione udziały w nieruchomości

  Skup udziałów w nieruchomości to prosta i szybka transakcja, realizowana w obecności notariusza. Tak samo sprawnie wypłacamy Państwu pieniądze. Gotówką na miejscu u notariusza lub przelewem na konto bankowe, w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.

  Czy warto sprzedać udziały w nieruchomości? Sprzedaż się opłaca!
  Zastanawiasz się dlaczego sprzedawać swoje udziały w nieruchomościach? A może jednak pozostawić je dla siebie na „trudne czasy”? Pamiętaj że decyzja należy do Ciebie. Posiadanie udziałów w nieruchomości wiąże się z wieloma rzeczami, których powinieneś być świadom.

  Podatek od nieruchomości

  Skup udziałów spadkowych pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na częściowe opłacenie podatku od nieruchomości.

  Brak kosztów utrzymania

  Mając udziały w domu lub mieszkaniu, ponosisz regularne wydatki. Czynsz, śmieci, ogrzewanie. Sprzedając udział, oszczędzasz pieniądze.

  Bez remontów i problemów

  Nieruchomości w złym stanie wymagają remontu. Często bardzo drogiego. Skup udziałów spadkowych ściąga z Twoich barków ten trudny obowiązek.

  Zapomnij o odpowiedzialności

  Kiedy jesteś współwłaścicielem nieruchomości, odpowiadasz za nią. Oznacza to konieczność odśnieżania chodników i dachu, przeglądy kominiarskie i wiele innych.

  Ubezpieczenie nieruchomości

  Kolejny powód by rozważyć skup udziałów nieruchomości, to jej coroczne ubezpieczanie i związane z tym koszty. Często sięgają one kilkuset złotych rocznie!

  Dodatkowa gotówka

  Skup udziałów spadkowych wykonujemy od wielu lat. Atrakcyjnie wyceniamy udziały i płacimy za nie gotówką do ręki lub przelewem na konto.

  Zyskaj niezależność

  Będąc współwłaścicielem nieruchomości, nie możesz o niej samodzielnie decydować. Często lepiej ten udział sprzedać i cieszyć się spokojem ducha.

  Koniec problemów

  Wymieniliśmy tylko kilka głównych problemów, które mogą skłaniać do sprzedaży udziału w nieruchomości. Tych powodów jest oczywiście znacznie więcej.

  Skup udziałów w nieruchomości a pozostali właściciele

  Osoba posiadająca udział w nieruchomości, może nią zarządzać w dowolny sposób. Może swoje udziały w nieruchomości sprzedać, bez informowania o tym pozostałych współwłaścicieli. Dobrze jest o tym pamiętać, ponieważ jest to jedna z najczęściej przytaczanych obaw i wątpliwości, które zgłaszają osoby dysponujące udziałami i chcący je sprzedać. Nikomu nie musisz się tłumaczyć co robisz ze swoimi udziałami i że zamierzasz je odsprzedać.

  Jak wyglądają formalności na skup udziałów w nieruchomości?

  Chcąc sprzedać swoje udziały w nieruchomości, transakcja wygląda identycznie jak wtedy, kiedy sprzedajesz nieruchomość, której jesteś wyłącznym właścicielem. Aby umowa kupna sprzedaży mogła dojść do skutku, musisz udowodnić że jesteś właścicielem udziałów. Pozwala to zrobić akt notarialny lub wpis w księdze wieczystej. Udziały w nieruchomości sprzedaż odbywają się zawsze w obecności notariusza i mają formę prawomocnego aktu notarialnego.

  Skup udziałów w nieruchomości – Twoja szansa na szybkie pieniądze

  Jesteś w trudnej sytuacji finansowej? Nie wiesz jak sobie z nią poradzić? Potrzebujesz gotówki? Skup udziałów nieruchomości to szansa dla Ciebie. Skorzystaj z niej, a zyskasz błyskawiczną gotówkę do ręki lub przelewem na konto. Już dziś się z nami skontaktuj i zapytaj o sprzedaż udziałów w nieruchomości – domu, mieszkaniu lub działce.

  Chcesz sprawdzić, czy kupimy twoje mieszkanie za gotówkę od ręki?
  Zadzwoń na infolinię

  ZADZWOŃ