Postaw na sprawdzone rozwiązania

Wypełnij
formularz

i sprzedaj nieruchomość.

Szybko i w dobrej cenie skupujemy domy, mieszkania i działki.
Odkupimy również garaż oraz udziały w nieruchomościach.

Szybka sprzedaż za gotówkę

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon

  Położenie

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia

  Inne informacje (opcjonalne)


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  Skup nieruchomości za gotówkę
  w całej Polsce

  +48 799 350 488

  Dlaczego skup nieruchomości za gotówkę jest lepszy niż klasyczna sprzedaż

  Być może zastanawiasz się dlaczego akurat skup nieruchomości jest ofertą najlepszą dla Ciebie. Bardzo dobrze. Kiedy w grę wchodzą Twoje pieniądze, a to o nie chodzi przy tego typu transakcjach, nie można sobie pozwolić na przypadkowe wybory. Rozważyć należy wszystkie opcje, analizując czasochłonność takiej sprzedaży, a także związane z nią nakłady pracy. Porównując sprzedaż na własną rękę oraz skup nieruchomości za gotówkę, ta druga opcja nie ma sobie równych. Przekonaj się dlaczego.

  Szybki skup mieszkań za gotówkę

  Jesteśmy bezkonkurencyjni jeśli chodzi o szybkość działania i podejmowania decyzji. Działamy błyskawicznie, umawiając termin oględzin nieruchomości z dnia na dzień. Kiedy już obejrzymy mieszkanie na sprzedaż, w ciągu następnego dnia przygotowujemy wycenę i przedstawiamy właścicielowi do akceptacji.

  Bezpieczny skup domów za gotówkę

  Decydując się na sprzedaż domu naszej firmie, nie musisz się obawiać że w ostatnim momencie wycofamy się z transakcji. Do niej samej dochodzi w ciągu maksymalnie kilku dni od akceptacji naszej oferty. Posiadamy kapitał pieniężny, który pozwala nam kupować Państwa domy za gotówkę, bez kredytów bankowych.

  Uczciwa cena za skup nieruchomości w Polsce

  Oferowane przez nas ceny są zbliżone do rynkowych. Być może ktoś zaoferuje Państwu za ich mieszkanie lub dom więcej, ale na pewno nie sfinalizuje transakcji szybciej niż my. Kiedy zatem priorytetem jest szybkość i gwarancja otrzymania pieniędzy, warto skontaktować się z nami i poznać naszą ofertę na odkup mieszkania.

  Skup nieruchomości za gotówkę to 100% bezpieczeństwa

  Kim jesteśmy?

  Jesteśmy polską grupą kapitałową, która specjalizuje się w obrocie nieruchomościami. Skupujemy domy, mieszkania i działki na terenie całego kraju. Posiadamy niezbędne środki finansowe by za nieruchomości płacić gotówką.

  Jak działamy?

  Jesteśmy mobilni i dojeżdżamy do klientów na terenie całego kraju. Posiadamy sieć oddziałów i przedstawicielstw we wszystkich województwach i dużych miastach. Dzięki temu szybko reagujemy na Państwa zainteresowanie skupem.

  Dlaczego my?

  Ponieważ przemawia za nami wieloletnie doświadczenie, niezależność finansowa oraz solidność i profesjonalizm w działaniu. Współpracując z nami, mogą się Państwu czuć bezpieczni o swoje pieniądze i nieruchomości.

  Jak zacząć?

  Chcesz skorzystać z naszych usług na skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce? Nie wiesz jak zacząć? Po prostu zadzwoń do nas, a my zajmiemy się całą resztą. Krok po kroku poprowadzimy Cię przez cały proces formalności.

  Zyskaj pieniądze, spokój i komfort, sprzedając nieruchomość od ręki!

  • skup nieruchomości za gotówkę to bezpłatna wycena na terenie całej Polski;
  • finalizacja transakcji w ciągu kilku dni roboczych od akceptacji oferty cenowej;
  • organizujemy spotkanie w kancelarii notarialnej w Państwa mieście;
  • zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z zakupem nieruchomości;
  • wynagrodzenie za sprzedaż mieszkania lub domu wypłacamy gotówką lub przelewem;
  • skup wszystkich rodzajów nieruchomość: mieszkań, domów, działek, garaży i lokali.

  Do kogo adresowany jest skup nieruchomości za gotówkę w całej Polsce?

   • Osób pilnie potrzebujących pieniędzy – Trafiła Ci się okazja korzystnego zakupu nieruchomości? Potrzebujesz na ten cel większą sumę pieniędzy? Jeśli tak, skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce jest propozycją idealną dla siebie. Szybko i w dobrej cenie kupimy od Ciebie mieszkanie, płacąc za nie gotówką.
   • Dłużników chcących spłacić swoje długi – Twoje mieszkanie lub dom jest zadłużone? Od dłuższego czasu nie spłacasz rat kredytu? Obawiasz się że bank lub komornik może zlicytować Twoją nieruchomość? Działaj póki czas. Skup domów za gotówkę to realna szansa na wyjście z problemów finansowych.
   • Osób mających nieruchomość do remontu – Dysponujesz mieszkaniem lub domem w bardzo złym stanie? Obiekt po zalaniu lub pożarze? Nie remontowany od kilkudziesięciu lat? Nie chcesz go dłużej utrzymywać? Sprzedaj go zatem nam. Bez problemów, bez długiego zastanawiania, za to szybko i za gotówkę do ręki.
   • Posiadaczy udziałów w nieruchomościach – Odziedziczyłeś udział w nieruchomości – mieszkaniu, domu lub działce? Oprócz Ciebie jest jeszcze kilku innych współwłaścicieli? Jeśli tak, może się to wiazać z pewnymi problemami i trudnościami – np. w kwestii utrzymywania nieruchomości. Odkupimy od Ciebie udziały!
   • Właścicieli, którzy wysoko cenią swój czas – Sprzedaż nieruchomości na własną rękę jest bardzo czasochłonna. Będąc zajętym własnymi sprawami, wiele osób nie ma ochoty zajmować się sprzedażą i prezentowaniem nieruchomości. Nasza oferta na skup nieruchomości za gotówkę jest dedykowana właśnie dla nich!
   • Osób chcących sprzedać dom z problemem – Wady prawne i inne problemy formalne, często stoją na drodze do sprzedaży nieruchomości na własną rękę. Niedokończone postępowanie sądowe, zaległości i długi, kredyty ciążące na hipotece. My się tego nie boimy i oferujemy Wam skup domów za gotówkę.

  Chcesz sprawdzić, czy kupimy twoje mieszkanie za gotówkę od ręki?
  Zadzwoń na infolinię

  ZADZWOŃ