Postaw na sprawdzone rozwiązania

Wypełnij
formularz

i sprzedaj nieruchomość.

Szybko i w dobrej cenie skupujemy domy, mieszkania i działki.
Odkupimy również garaż oraz udziały w nieruchomościach.

Szybka sprzedaż za gotówkę

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon

  Położenie

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia

  Inne informacje (opcjonalne)


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  Skup mieszkań z problemami
  Od ręki rozwiązujemy Państwa kłopoty mieszkaniowe

  +48 799 350 488

  Skup nieruchomości z problemami

  Kupiłeś lub odziedziczyłeś mieszkanie / dom z problemami prawnymi? Nie wiesz co teraz z tym zrobić? Wada prawna uniemożliwia pełnowartościowe korzystanie z nieruchomościami? Obawiasz się że Twojego mieszkania nikt już nie kupi i straciłeś na tej transakcji swoje pieniądze? Spokojnie, na pewno jest rozwiązanie tego problemu. Nasza firma od lat prowadzi skup nieruchomości z problemami i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Posiadamy własny dział prawny, który analizuje przypadki klientów i znajduje najlepsze ich rozwiązanie.

  Skup nieruchomości z problemami – przykłady

  Mieszkania z nieuregulowanym prawem własności

  Do mieszkania rości sobie prawo większa liczba osób? Nie wiesz kto ma rację? Możemy to sprawdzić i przedstawić ofertę na skup Twojego mieszkania.

  Skup nieruchomości z problemami finansowymi – zadłużenie

  Mieszkanie lub dom z zadłużeniem – np. kredytem hipotecznym to prawdziwe ryzyko. Na szczęście mamy duże doświadczenie w takich przypadkach i umiemy je rozwiązać.

  Skup mieszkań z problemami i wadami prawnymi

  Twoje mieszkanie ma ustanowioną służebność? Nie wiesz co to oznacza i jakie obowiązki na Tobie ciążą? Chętnie to wyjaśnimy. Jeśli zechcesz, odkupimy to mieszkanie.

  Domy do remontu lub z dzikimi lokatorami

  Prowadzimy również skup nieruchomości z problemami w postaci dzikich lokatorów, a także wymagające poważnych i kosztownych remontów/napraw.

  Na nas możesz liczyć – skup mieszkań z problemami

  Pierwszy raz sprzedajesz mieszkanie lub dom? Nie wiesz jakich formalności trzeba dopełnić? Zaufaj doświadczeniu profesjonalistów. Na swoim koncie mamy już setki takich transakcji. Każda z nich została zakończona w sposób fachowy i satysfakcjonujący obie strony, w obecności notariusza. Poinformujemy o tym jakie dokumenty będą potrzebne do sprzedaży mieszkania z problemami i ustalimy dogodny termin spotkania w kancelarii notarialnej w Twoim mieście. Rozwiąż swoje problemy z mieszkaniem lub domem sprzedając go nam, w zamian ciesząc się sporą gotówką.

  Chcesz sprawdzić, czy kupimy twoje mieszkanie za gotówkę od ręki?
  Zadzwoń na infolinię

  ZADZWOŃ