Postaw na sprawdzone rozwiązania

Wypełnij
formularz

i sprzedaj nieruchomość.

Szybko i w dobrej cenie skupujemy domy, mieszkania i działki.
Odkupimy również garaż oraz udziały w nieruchomościach.

Szybka sprzedaż za gotówkę

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon

  Położenie

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia

  Inne informacje (opcjonalne)


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  Skup nieruchomości z lokatorem

  +48 799 350 488

  Skup nieruchomości z lokatorami – czy to możliwe?

  Wynajmujesz swoje mieszkanie lokatorom? Trafił Ci się wyjątkowo kłopotliwy najemca, który nie płaci za czynsz, rachunki i nie chce opuścić mieszkania? Nie wiesz co dalej robić, ponieważ wyczerpałeś wszystkie możliwe kroki prawne? Jeśli tak, pozostaje jeszcze sprzedaż mieszkania z lokatorem. Czy ktokolwiek jest tym zainteresowany? Oczywiście że tak. Kupcem na Twoje mieszkanie może być nasza firma.

  Czy skup mieszkań z lokatorem jest dopuszczalny?

  Oczywiście że tak. Możesz dysponować swoim mieszkaniem w dowolny sposób. W tym również sprzedać je na wolnym rynku. Nie musisz nikomu się z tego tłumaczyć, a fakt że mieszkanie ma lokatora w niczym nie przeszkadza. Nie musisz go nawet informować o tym, że nieruchomość zmieniła właściciela. Co zyskasz decydując się na sprzedaż mieszkania z lokatorem?

   

  Firmy kupujące mieszkania z lokatorami pomagają właścicielom

  Lokator nie płaci czynszu

  Twój najemca od dłuższego czasu zalega z płatnościami za czynsz? Straciłeś cierpliwość, rozwiązałeś umowę z nim, a on nadal nie opuszcza mieszkania? Sprzedaż mieszkania z lokatorem to najlepsza rzecz, którą w tej sytuacji możesz zrobić.

  Mieszkanie odziedziczone z lokatorem

  W spadku otrzymałeś mieszkanie z lokatorem? Nie masz pomysłu jak się go pozbyć zgodnie z przepisami prawa? Nie zależy Ci na mieszkaniu i chcesz go sprzedać? Jeśli tak, nasz skup nieruchomości z lokatorem to propozycja, której szukałeś od dawna.

  Lokator niszczy mieszkanie

  Szczególnym problemem są lokatorzy dewastujący mieszkanie i nie chcą go opuścić. Dziki lokator to problem, z którym właściciel musi się zmierzyć samodzielnie. Możemy mu w tym pomóc, oferując szybki skup mieszkań z lokatorem w korzystnej cenie.

  Chcesz sprawdzić, czy kupimy twoje mieszkanie za gotówkę od ręki?
  Zadzwoń na infolinię

  Jak odbywa się sprzedaż mieszkania z lokatorem?

  Sprzedając nam mieszkanie wraz z lokatorem, w ciągu jednej chwili rozwiązujesz liczne problemy finansowe i osobiste. Uciążliwy lokator to nie tylko kłopoty finansowe – nie płacony czynsz, zniszczone mieszkanie, problemy z egzekwowaniem swojej własności, ale również olbrzymia ilość stresu, który wyniszcza organizm. Wystarczy kilka miesięcy takich problemów, aby stan zdrowia uległ drastycznemu pogorszeniu. Co można z tym zrobić? Rozwiązaniem są firmy kupujące mieszkania z lokatorem. Szybka i bezpieczna sprzedaż mieszkania z lokatorem odbywa się w obecności notariusza i ma postać aktu notarialnego. W świetle prawa jest prawomocna i nie do podważenia. Ty, jako sprzedający mieszkanie z lokatorem otrzymujesz uzgodnione wcześniej wynagrodzenie – w gotówce lub na konto. My, jako nowi właściciele mieszkania możemy nim dysponować w wybrany przez siebie sposób, podejmując niezbędne kroki formalno-prawne, aby lokator opuścił zajmowane mieszkanie.

  Jakie zalety ma skup nieruchomości z lokatorem?

  Szybkość

  Naszą ofertę cenową na skup mieszkań z lokatorem poznasz w jeden dzień.

  Pewność

  Działamy na rynku nieprzerwanie od wielu lat. Daje Ci to gwarancję finalizacji transakcji.

  Gotówka

  Wynagrodzenie za sprzedaż mieszkania z lokatorem możesz otrzymać gotówką lub przelewem.

  Bezpieczeństwo

  Firmy kupujące mieszkania z lokatorami odpowiadają za pełne bezpieczeństwo operacji.

  ZADZWOŃ