Postaw na sprawdzone rozwiązania

Wypełnij
formularz

i sprzedaj nieruchomość.

Szybko i w dobrej cenie skupujemy domy, mieszkania i działki.
Odkupimy również garaż oraz udziały w nieruchomościach.

Szybka sprzedaż za gotówkę

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon

  Położenie

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia

  Inne informacje (opcjonalne)


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  Skup mieszkań do remontu
  Skupujemy mieszkania do remontu kapitalnego, po zalaniach i po pożarze

  +48 799 350 488

  Skup nieruchomości do remontu

  Jak korzystnie sprzedać dom lub mieszkanie? Oczywiście oferując go w jak najlepszym stanie. Często wymaga to przeprowadzenia większego remontu. Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, naprawa dachu, odnowienie elewacji i oczywiście remont wnętrz. To wszystko oznacza grube wydatki, na które często brakuje pieniędzy. Właściciel znajduje się wówczas w patowej sytuacji. Z jednej strony chce sprzedać nieruchomość w dobrej cenie, z drugiej wymaga to inwestycji, na którą brakuje środków. Jak sobie z tym poradzić? W tych przypadkach ratunkiem jest nasz skup mieszkań do remontu.

  Dowiedz się jak działamy

  Jesteśmy firmą ogólnopolską o długiej tradycji w pośrednictwie obrotu nieruchomościami. Naszym głównym zajęciem jest skup nieruchomości za gotówkę na terenie całego kraju. Skupujemy zarówno nieruchomości w dobrym stanie, jak i te do remontu. Posiadamy własny kapitał, dzięki czemu szybko finalizujemy transakcje, a wynagrodzenie wypłacamy gotówką do ręki.

  Skup mieszkań do remontu

  Odkupimy od Ciebie dowolne mieszkanie własnościowe lub spółdzielcze. Metraż, lokalizacja i stan techniczny nie ma dla nas znaczenia. Każdorazowo wyceniamy mieszkanie indywidualnie, wcześniej dokładnie je oglądając i sprawdzając stan techniczny. Nie boimy się mieszkań do gruntownego remontu, które wałek malarski ostatni raz widziały w latach 80 XX wieku. Wymiana instalacji gazowej i wod-kan? Stare, nieszczelne okna? Odpadający ze ścian i sufitów tynk? Nie musisz się tym martwić. Zły stan techniczny mieszkań nas nie odstrasza od zakupu.

  Skup lokali do remontu

  Lokale użytkowe przeznaczone na działalność handlową, usługą lub produkcyjną również znajdują się w centrum naszego zainteresowania. Skup lokali do remontu obejmuje lokale każdej wielkości, wymagające lekkiego odświeżenia, jak również gruntownej modernizacji. Ile możemy zaproponować za skup lokali do remontu? Aby bezpłatnie i niezobowiązująco poznać naszą ofertę, prosimy o kontakt i podanie adresu, pod którym lokal się mieści. Umówimy się na spotkanie, w trakcie którego przeprowadzimy szczegółową inspekcję sprzedawanego lokalu.

  Skup nieruchomości do remontu

  Skupujemy również pozostałe nieruchomości wymagające remontu. Są to domy jedno i wielorodzinne, obiekty przemysłowe, domki turystyczne i rekreacyjne, a także garaże. Nawiązując z nami współpracę w zakresie skupu nieruchomości w złym stanie technicznym, mogą być Państwo pewni naszej solidności i jakości obsługi. Każdy klient może liczyć na fachową obsługę oraz pomoc w rozwiązaniu złożonych problemów prawnych, jak również w przypadku mieszkań zadłużonych, zaproponowaniu najlepszego scenariusza na wyjście z problemów finansowych przez oddłużanie.

  Nie pozwól na to, aby nieruchomość w złym stanie technicznym dłużej obciążała Twój budżet. Nie masz środków na jej remont? Pozwól zatem że my go przeprowadzimy, odkupując od Ciebie mieszkanie, dom lub lokal w atrakcyjnej cenie.

  ZADZWOŃ