Postaw na sprawdzone rozwiązania

Wypełnij
formularz

i sprzedaj nieruchomość.

Szybko i w dobrej cenie skupujemy domy, mieszkania i działki.
Odkupimy również garaż oraz udziały w nieruchomościach.

Szybka sprzedaż za gotówkę

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon

  Położenie

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia

  Inne informacje (opcjonalne)


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  Skup nieruchomości z kredytem

  +48 799 350 488

  Komu i kiedy potrzebny jest skup mieszkań z kredytem

  Niezwykle trudno wyobrazić sobie dziś zakup domu lub mieszkania za gotówkę. Na taki komfort może sobie pozwolić wyłącznie niewielka, najbogatsza część społeczeństwa. Cała reszta musi sobie radzić z pomocą kredytów hipotecznych i mieszkaniowych. Niestety, nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem i sytuacja życiowa i materialna może się zmienić. Zmniejszenie dochodów, nowe wydatki, komplikacje zdrowotne czy utrata pracy. W obliczu takich sytuacji dalsza spłata kredytu może stać pod znakiem zapytania. Jak nie dopuścić do zajęcia nieruchomości, egzekucji komorniczej i licytacji? Odpowiedzią jest skup nieruchomości z kredytem.

  Jak działa skup nieruchomości z kredytem?

  Zgłaszasz nam chęć sprzedaży mieszkania

  Ustalamy dogodny termin oględzin nieruchomości.

  Bezpłatna wycena nieruchomości z kredytem

  Oglądamy nieruchomość, wyceniamy i przedstawiamy ofertę.

  Podpisanie umowy na skup mieszkań z kredytem

  Spotykamy się u notariusza i podpisujemy akt notarialny.

  Wypłata pieniędzy za skup nieruchomości z kredytem

  W pierwszej kolejności spłacamy kredyt, a resztę wypłacamy Tobie.

  Czy skup mieszkań z kredytem może Ci pomóc?

  Oczywiście że tak. Przede wszystkim nasza usługa jest adresowana do wszystkich osób, które mają problemy z płynnością finansową i od kilku miesięcy zalegają z płatnością rat za kredyt hipoteczny. Jeśli otrzymali Państwo wezwania od banku, kontaktuje się z Wami windykator lub rozpoczęte zostało postępowanie egzekucyjne, to ostatni moment aby działać. Pozostawienie sprawy samej sobie nie rozwiąże jej z wynikiem korzystnym dla Państwa. Nieruchomość zostanie zlicytowana za ułamek jej rynkowej wartości. Uzyskane w ten sposób pieniądze nie wystarczą na spłatę całego kredytu, ani jej większej części. Państwo pozostaną bez dachu nad głową, a kredyt w dalszym ciągu będzie trzeba spłacać, nie wspominając o naliczanych odsetkach. Aby tego uniknąć, warto rozważyć prywatny skup nieruchomości z kredytem.

  Zyskaj pieniądze na spłatę długów

  Kiedy szybko musisz uregulować zadłużenie, konieczne jest błyskawiczne pozyskanie gotówki. Sprzedaj nam nieruchomość, a pieniądze wypłacimy do ręki lub na konto.

  Zamień duże mieszkanie na małe

  Sprzedaj duży dom lub nieruchomość, spłać kredyt, a za resztę pieniędzy kup mniejsze i tańsze mieszkanie, które nie będzie już obciążeniem dla Twojego budżetu.

  Skuteczne oddłużenie i swobodne życie

  Zapewniamy pomoc w oddłużaniu osób prywatnych i firm poprzez sprzedaż domów, mieszkań, działek i udziałów w każdych innych nieruchomościach.

  Skup nieruchomości z kredytem – elastyczna oferta dla dłużników

  Skup mieszkań do remontu

  Kupiłeś mieszkanie, ale nie zdążyłeś go wykończyć? Nie ma problemu. Odkupimy go w rozsądnej cenie.

  Skup domów po pożarze

  Zaciągnąłeś kredyt na dom, który uległ spaleniu? Nie masz ubezpieczenia? Kupujemy również domy po pożarach i powodziach.

  Skup innych nieruchomości z długiem

  Na nieruchomości ciąży zadłużenie wobec parabanków lub osób prywatnych? I z tym damy sobie radę, zapytaj nas o skup nieruchomości.

  Chcesz sprawdzić, czy kupimy twoje mieszkanie za gotówkę od ręki?
  Zadzwoń na infolinię

  ZADZWOŃ