Postaw na sprawdzone rozwiązania

Wypełnij
formularz

i sprzedaj nieruchomość.

Szybko i w dobrej cenie skupujemy domy, mieszkania i działki.
Odkupimy również garaż oraz udziały w nieruchomościach.

Szybka sprzedaż za gotówkę

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon

  Położenie

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia

  Inne informacje (opcjonalne)


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  Skup mieszkań z długiem

  +48 799 350 488

  Dług a mieszkanie

  Posiadasz kredyt hipoteczny wzięty na kupno domu lub mieszkania? Masz problemy z jego spłatą? Bank grozi Ci licytacją nieruchomości? Nie dopuść do tego. Jak możemy Ci pomóc? Oferujemy skuteczne i profesjonalne oddłużanie nieruchomości w całej Polsce. Nasza usługa to pomoc finansowa dla wszystkich w trudnej sytuacji domowej. Utrata pracy? Niekorzystne warunki kredytu? Problemy rodzinne lub zdrowotne, uniemożliwiające terminową spłatę rat? Niestety to wszystko może dotknąć każdego z nas. Jak tego uniknąć? Oferujemy skup mieszkań z długiem. Za otrzymane od nas pieniądze mogą Państwo uregulować dług, a pozostałą resztę przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup zadłużonych nieruchomości – co nas interesuje

  Szeroki wybór nieruchomości na rynku wtórnym sprawia, że prawie pod każda z nich można zaciągnąć mniejszy lub większy kredyt. Kiedy to nieruchomość jest zabezpieczeniem pożyczki lub kredytu i nie będziemy spłacać zobowiązania, mieszkanie lub dom może zostać zajęte przez komornika, a następnie zlicytowane celem odzyskania długu. Należy tego za wszelką cenę uniknąć, ponieważ cena z licytacji jest niewielką częścią ceny rynkowej.

  Oddłużanie nieruchomości – jak może Ci pomóc

  Pozbądź się długu w banku

  Długi w bankach należą do najbardziej niebezpiecznych. Ich systematyczne niespłacanie może grozić zlicytowaniem nieruchomości przez komornika

  Spłać dług prywatny

  Zadłużenie na nieruchomości może również wynikać z długu prywatnego, zaciągniętego np. w parabankach lub prywatnych pożyczkach społecznościowych.

  Ureguluj dług w spółdzielni

  Oferujemy również skup mieszkań z długiem w spółdzielniach oraz wspólnotach mieszkaniowych. Gwarantujemy korzystne ceny i pomoc przy formalnościach.

  Sprzedaj mieszkanie i zyskaj kasę

  Pieniądze za skup mieszkań możesz przeznaczyć na dowolny cel, np. spłatę długu w innych miejscach, o których nie musisz nikomu mówić. Pieniądze wypłacamy od ręki..

  Skup mieszkań z długiem – Twoja szansa na nowe życie

  Zadłużenie wydające się niemożliwym do spłaty odbiera radość życia i nadzieję na lepszą przyszłość. Musisz wiedzieć że nie jesteś skazany by przez kolejne lata żyć w cieniu komornika. Oddłużanie nieruchomości to nasz sprawdzony sposób, abyś wyszedł ze swoich długów i rozpoczął nowy etap z czystą kartą. Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę.

  Odkupimy każdą zadłużoną nieruchomość
  Sprawdź jak działa oddłużanie nieruchomości i jak możemy Ci pomóc

  Skup mieszkań z długiem

  Chętnie odkupimy mieszkania z długiem nie przekraczającym wartości lokalu. Skontaktuj się z nami aby sprawdzić jaką cenę możemy zaoferować za Twoje mieszkanie – w bloku, kamienicy lub nowoczesnym budownictwie.

  Skup zadłużonych nieruchomości – domy

  Domy bardzo często są zadłużone w bankach, głównie z powodu niespłacanych kredytów hipotecznych. Przepadek domu na rzecz licytacji komorniczej to niepowetowana strata. Pozwól sobie pomóc i nie dopuścić do tej tragedii.

  Skup udziałów w nieruchomościach

  Odziedziczyłeś udział w nieruchomości, domu, mieszkaniu lub działce, na której jest zadłużenie? Udział jest dla Ciebie problemem? Sprzedaj go nam i ciesz się gotówką, którą możemy wypłacić prosto do ręki.

  Chcesz sprawdzić, czy kupimy twoje mieszkanie za gotówkę od ręki?
  Zadzwoń na infolinię

  ZADZWOŃ